KONST / Litografier / Färglitografi 16228136
nr 1622 8136
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 68/150. Färglitografi. Bladets mått: 54x38 cm, yttermått inklusive ram: 74x58 cm
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:40:17
23/5 20:39:31
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson